Türkçe English French
Şirket Profili

Günümüzde TRIMline Interiors, ahşap üretim tesisi yatırımı ile beraber, özel kurumsal projeler, akustik malzeme çözümleri ve ofis mobilyaları konusunda sektördeki lider kuruluşlar arasına girmiştir. Balıkesir’deki üretim tesisinin yani sıra, İstanbul’da satış ve showroom, Türkiye çapına yayılmış uygulama bayileri, yurtdışındaki temsilcilikleri ile tüm müşterilerine hızlı ve nitelikli hizmet sunmaktadır.

Tüm bina projelerinde, tasarımcılar artık bölme sistemlerini, 3 boyutlu bir kavram olarak görmekte ve dizaynlarının vazgeçilmez rengi olarak kabul etmektedir. Bu noktada 3 önemli kriter ortaya çıkmakta: Esneklik, kalite ve ekonomiklik. Üst kalitedeki ürünlerimiz "Ölçülerin özgür dünyası" sloganı ile basit, hızlı montaj ve demontaj ile limitsiz tasarımların önünü açmaktadır.

2019’da TRIMline interiors;

Balıkesir’de yaklaşık 35.000 m² kapalı alana sahip üretim tesisi, depo, lojistik ve yönetim ofisleri ile İstanbul’da yer alan 750 m²’lik showroom ofislerinde 200’den fazla çalışanı ve 50 kişilik montaj ekibi ile hizmet vermektedir.

  • Balıkesir'deki 35.000 m² kapalı alana sahip üretim tesisi

2018

TRIMline Interiors Kartal'daki yeni ofisine taşındı.


2016

Akustik Hera Design Panelleri çözüm ortağı olarak bünyesine kattı.
 

2015

TRIMline daha da büyüyerek Türkiye’de 20 bayi şirketi, Ortadoğu, Bakü, Mısır vb. bölgelerdeki distribütörleri ile lider tedarikçiler arasına katıldı.
 

2014

Balıkesir'de yeni üretim tesisi inşa edildi. Tüm üretim ve yönetim birimleri, toplam 35.000 m² kapalı alana sahip bu yeni tesiste konuşlandı.

2013

Hareketli bölme duvar sistemlerini portföyüne kattı.

2012

“T.H.E DOOR” markasını tüketiciyle buluşturdu.
 

2007

Gebze’de yeni tesislerine taşındı.
 

2006

Ahşap Sistemleri ve Bölme Duvar Sistemleri iç mekânın tamamlayıcı birer parçası olduğu için “TRIMline Ahşap Sistemleri” hizmetine başladı.
 

2005

Alman Straehle Raum Systeme firmasıyla çözüm ortaklığı anlaşması imzaladı.
 

1997

Tirim İnşaat, Gebze'de “TRIMline” olarak kayıtlı markasıyla Modüler Bölme Duvar Sistemleri üretmek amacıyla kuruldu. Kısa zamanda geliştirdiği sistemler, çözüm odaklı yaklaşımı ve trend yaratan vizyonu ile sektöründe lider konuma ulaştı.

  • TRIMline Gebze’de yeni tesislerine taşındı.